سال رونق تولید 
امروز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۷:۵۱
 

اخبار

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی : شایعات درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان نفت کذب است

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شایعه‌ها درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را کذب دانست و گفت : هدف از اجرای طرح ارتقای نظام سلامت کارکنان صنعت نفت ، چابک‌سازی سازمان بهداشت و درمان و افزایش رضایت کارکنان و خانواده‌هاست .
فرزین مینو ضمن بیان مطلب فوق در گفت‌وگو با خبرنگار شانا اظهار کرد : از کارکنان صنعت نفت ، کارکنان و مدیران سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت می‌خواهیم به شایعه‌های بی‌اساسی که در این باره مطرح می‌شود ، توجهی نداشته باشند .

1

 وی افزود : از اجرای طرح ارتقای نظام سلامت ، اهدافی نظیر افزایش رضایت کارکنان صنعت نفت و خانواده آنها ، افزایش سطح دسترسی آنان به مراکز درمانی ، شفاف‌سازی و ارتقای کیفیت خدمات سازمان بهداشت و درمان را انتظار داریم .

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت تصریح کرد : مالکیت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با شرکت ملی نفت ایران است و قرار نیست هیچ‌گونه واگذاری انجام شود ، بنابراین حاشیه‌سازی و شایعه‌پراکنی در این باره هیچ‌گونه توجیهی ندارد و در صورت تکرار چنین فعالیت‌هایی که تنها سبب ایجاد جو ناامنی و ناامیدی در سازمان می‌شود ، افراد باید تبعات آن را بپذیرند .
مینو یادآور شد : خانواده صنعت نفت که زیر پوشش خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت هستند ، همچنین کارکنان و مدیران خدوم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، نباید در این زمینه نگران باشند ، زیرا کمترین اخلالی در ارائه خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به کارکنان و خانواده‌ آنان ، ایجاد نمی‌شود ، بلکه با اجرای طرح یادشده ، افراد افزون بر مراکز درمانی صنعت نفت به دیگر مراکز درمانی نیز دسترسی خواهند داشت .
وی افزود : به‌طور حتم افزایش دسترسی خانواده صنعت نفت به مراکز درمانی ، رضایت کارکنان و خانواده‌ آنان را به دنبال خواهد داشت .
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت اظهار کرد : الگوی ما در اجرای این طرح ، شرکت نفت فلات قاره ایران است که امروز یکی از موفق‌ترین نظام‌های بهداشت و درمان در سطح صنعت نفت را شکل داده و رضایت حداکثری از کارکرد این طرح در آن شرکت ایجاد شده است .
مینو در پایان یادآور شد : پرهیز از برخوردهای سلیقه‌ای در حوزه بهداشت و درمان ، افزایش کیفیت و شفافیت در عملکرد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، مدیریت بهینه هزینه‌های درمان و اثربخشی بیش از پیش خدمات این سازمان ، از نتایجی است که طرح یادشده به دنبال آن خواهد بود .

 

 
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۱۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما از طریق سامانه پیامکی:

ارسال نقطه نظرات به شماره پیامکی 50005839