سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۱۲
 

اخبار

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت روز زن را تبریک گفت

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی ۲۰ جمادی‌الثانی زادروز حضرت زهرا (س) و روز زن را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران؛ در پیام تبریک دکتر سید مهدی هاشمی آمده است: جایگاه و مقام دخت گرامی نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) نزد پروردگار از نزول سوره «کوثر» به دست می آید.
وی در این پیام تصریح کرد: وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا (س)، اسوه شگفت ولایت‌مداری، طهارت، شجاعت، تقوا و پارسایی، مبارزه و معنویت و دلسوزی نسبت به دین در پیشگاه ذات اقدس الهی و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلتی بی‌بدیل برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای بشر؛ یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است. 
در ادامه پیام تبریک مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت آمده است: زنان نقشی مهم و تعیین‌کننده در اداره امور خانواده و جامعه دارند. زنان شاغل به دلیل ایفای همزمان دو نقش شریف و شگرف، یکی در کاشانه و دیگری در محیط کار، شایسته تحسین و قدردانی مضاعف هستند.
در بخش پایانی پیام دکتر هاشمی آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت این روز فرخنده از زحمات کلیه بانوان همکار در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت که در راستای رسیدن به اهداف عالی ما را یاری می‌نمایند؛ کمال تقدیر و تشکر را دارم و از خداوند متعال سلامتی توام با شادی و نیک روزی برایشان آرزومندم.

1

 
۲۱ دی ۱۴۰۱ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید