در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با صدور پیامی از خدمات دکتر محمدجواد کیان مدیرعامل پیشین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر کرد.
22 تير 1393
بیمارستان صنعت نفت گچساران توانست در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با کسب بیشترین امتیاز رتبه نخست بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بیمارستان‌های دوستدار کودک را کسب کند.
21 تير 1393
کارشناس کاردرمانی ذهنی حرکتی مرکز مشاوره روان بهداشت و درمان نفت گچساران در ایجاد توانایی شناختی و مهارت‌های حرکتی ظریف و درشت کودک مبتلا به سندروم دان به موفقیتی قابل توجه دست یافته است.
15 تير 1393
با تلاش واحد انفورماتیک بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و خرید تجهیزات لازم، امکان ارتباط بی‌سیم نرم‌افزارHIS بیمارستان نفت گچساران با درمانگاه‌های تابعه فراهم شد.
11 تير 1393
بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در زمینه راه‌اندازی سیستم مکانیزه درمان غیرمستقیم در بین مناطق بیست‌گانه سازمان بهداشت و درمان، به عنوان یکی از مناطق برتر انتخاب شد.
10 تير 1393
ماه مبارک رمضان از راه رسید وطبق نظر کارشناسان، لازم است که رژیم های غذایی ما در این ماه تغییراتی یابد.
8 تير 1393
کنفرانس بهداشت محیط با حضور پرسنل بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و توسط کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گچساران برگزار شد.
7 تير 1393
همزمان با شروع اوقات فراغت دانش آموزان، کلاس های آموزشی مهارت های زندگی به تفکیک پایه های اول تا پنجم ابتدایی در مرکز مشاوره و بهداشت روان صنعت نفت گچساران آغاز بکار کرد.
3 تير 1393
تیم فوتسال بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران توانست مقام نائب قهرمانی سومين دوره المپياد فرهنگي ورزشی پيشكسوتان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را از آن خود کند.
1 تير 1393
تشریح خدمات درمانگاه طالقانی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران
افزایش معاینات دوره ای و پیگیری ها در درمانگاه طالقانی نفت گچساران
مسئول درمانگاه طالقانی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران ضمن تشریح خدمات و فعالیت های صورت گرفته شده در این درمانگاه در سال 92 گفت: در سال جدید تعداد فراخوانی ها جهت معاینات دوره ای و پیگیری ها در این درمانگاه افزایش یافته است.
31 خرداد 1393
چهار شنبه , 2 امرداد 1393 ق.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
38 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:32 حداکثر دما:47

اخبار
امام زمانصلواتکنفرانسرمضان1ماه رمضان و حضرت مهدی(عج)ماه رمضان2قدس1قدس2قدس3