در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
کتابچه آموزشی خودآموز تزریق انسولین توسط رضیه توکلی کارشناس ارشد پرستاری بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران تهیه و تدوین شده است.
11 آذر 1393
تکریم بحثی رفتاری بوده و هر رفتار از دو مقوله نگرش و ارزش که شاخصه‌های تقابل شخصیت و موقعیت می‌باشد ریشه می‌گیرد و همه چیز در نگرش به یک موضوع از تعریف آن موضوع در ذهن ما آغاز می‌شود
8 آذر 1393
بسیجیان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با حضور حداکثری در همایش بزرگ بسیجیانن شهرستان گچساران که در محل سالن پدخندق برگزار شد، شرکت کردند.
5 آذر 1393
دکتر رحمت‌الله تاج‌گردون متخصص اطفال در گفت‌و‌گو با واحد روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با اشاره به اهمیت تغذیه نوزادان با شیر مادر اظهار کرد: تغذیه با شیر مادر علاوه بر دارابودن فواید روحی و جسمی ویژه‌ برای نوزادان، فواید مهمی نیز برای مادر دارد.
4 آذر 1393
کنفرانسی آموزشی با موضوع " فلسفه اتاق مدیریت بحران" در سالن کنفرانس بیمارستان نفت گچساران برگزار شد.
2 آذر 1393
لاله علیپور کارشناس کاردرمانی مرکز مشاوره و بهداشت روان صنعت نفت گچساران مطلبی علمی و آموزشی پیرامون ماساژ نوزاد و تأثیر آن بر روی شیر مادر ارائه داده است، که شرح آن در زیر آمده است.
1 آذر 1393
کنفرانس علمی و آموزشی با موضوع دیابت توسط دکتر غضنفری و با حضور پرسنل درمان در بهداشت ودرمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
28 آبان 1393
رئیس بازرسی و پیگیری شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد در حوزه‌های مختلف از سیاست‌های مهم و مورد تأکید سازمان است.
25 آبان 1393
رئیس روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: تلاش مضاعف مجموعه کارکنان اداری و درمانی در راستای ارتقای سطح خدمات‌رسانی به خانواده بزرگ صنعت نفت همواره مورد تأکید است.
25 آبان 1393
مدیران ستادی سازمان بهداشت و درمان ضمن بازدید از بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در نشستی صمیمی با پرسنل این منطقه به گفت‌و‌گو پرداختند.
24 آبان 1393
یک شنبه , 30 آذر 1393 ق.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
15 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: نسبتا صاف
حداقل دما:9 حداکثر دما:21

اخبار
کنفرانساربعین حسینیروزهای آخر ماه صفرامام زمان(عج)