در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مراسم پایانی چهارمین دوره مسابقات قرآنی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور دکتر حسینعلیزاده رییس بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب کشور، دکتر معیاری رییس دارالقرآن سازمان،حجت الاسلام میریحیی رییس دارالقرآن شرکت ملی نفت ایران ،رنجی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت ملی نفت ایران و سید عبدالرسول حمیدی رییس روابط عمومی سازمان در تبریز برگزار شد.
14 شهريور 1395
موفقیت بهداشت و درمان نفت گچساران در مسابقات قرآنی سازمان/رییس دارالقرآن شرکت ملی نفت: ترویج فرهنگ تلاوت و انس با قرآن هدف ماست.
14 شهريور 1395
مرحله مقدماتی آزمون قرآن و عترت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد و نفرات برگزیده انتخاب و سازمان معرفی شدند.
8 شهريور 1395
جلسه هماهنگی مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت گاز این منطقه در زمینه طرح گسترش خدمات درمان غيرمستقيم در سراسر كشور برگزار شد.
8 شهريور 1395
تیم ارزیابی و نظارت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، ضمن بازدید از واحدهای درمانی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، در نشست با رؤسا و مسؤولان بخش‌ها، به بیان اهداف و ارائه راهکارهای عملی در زمینه ارتقا کیفیت خدمات منطبق با چک‌لیست‌های نظارت بر درمان پرداختند.
6 شهريور 1395
دکتر محسن تندر و مسؤولان ستادی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با حضور در واحدهای مختلف از پزشکان این مرکز تجلیل کردند.
1 شهريور 1395
مديرعامل سازمان در پيامي به نيابت از هيات مديره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، روز پزشك را به تمام پزشكان سازمان كه در عرصه سلامت كاركنان شريف و با عزت صنعت نفت و خانواده هاي عزيز ايشان تلاش مي كنند ، تبريك گفت.
1 شهريور 1395
مسؤول واحد آموزش و پژوهش بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران از ارائه 53 هزار و 500 نفرساعت آموزش به کارکنان این مرکز و خانواده بزرگ صنعت نفت و گاز گچساران در سال 94 و 8 هزار و 700 نفرساعت آموزش در سه ماهه نخست 95 خبر داد.
26 امرداد 1395
کمپین آموزشی شیر مادر با حضور مسئولان و مادران باردار و مادران دارای کودک شیرخوار در سالن جلسات بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
23 امرداد 1395
کمپین شیر مادر به مناسبت هفته جهانی شیر مادر با حضور مسئولان و مادران باردار و مادران دارای کودک شیرخوار در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
18 امرداد 1395
سه شنبه , 6 مهر 1395 ق.ظ
 
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در حوزه دندانپزشکی چیست؟
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اخبار
حضرت مهدی(عج)آنفولانزاهرم غذاییطرح گسترش درمان غیرمستقیم
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.