در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
دکتر پاکروان‌نژاد متخصص اعصاب و روان گفت: در صورت حمایت‌های مادی و معنوی هر چه بیشتر از مرکز مشاوره و بهداشت روان صنعت نفت گچساران، این مرکز در آینده‌ای نزدیک، الگوی بسیاری از مراکز در نفت‌خیز خواهد شد.
4 اسفند 1393
مهرداد ابدالی مسئول واحد آموزش و پژوهش بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران مطلبی علمی و آموزشی را پیرامون چاقی تهیه و تنظیم کرده‌اند که در دو بخش ارائه می‌گردد.
28 بهمن 1393
دکتر حبیب اله سمیع مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی از خدمات و تلاشهای پرسنل سازمان در مناطق جنوب و غرب کشور در پی بروز ریزگردها و آلودگی هوا قدردانی کرد.
26 بهمن 1393
پرسنل بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، همگام با سایر مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضور یافتند.
25 بهمن 1393
بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با همکاری بسیج جامعه پزشکی به مناسبت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با پریایی چادر سلامت به ارائه خدمت به عموم مردم پرداختند.
21 بهمن 1393
امیرمحمد محمدزاده فرزند پرسنل بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران توانست رتبه نخست کشوری آزمون کانون فرهنگی آموزش "قلم‌چی" را به خود اختصاص دهد.
20 بهمن 1393
در گفتگوی دانش نفت با مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان نفت تاکید شد؛
درخواست دکتر سمیع از وزیر نفت
دانش نفت نشریه صنعت نفت ایران طی گفتگویی اختصاصی با دکتر حبیب اله سمیع مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به تشریح دیدگاه های وی در مورد این مجموعه پرداخت.
19 بهمن 1393
کارگاه آموزشی CCU توسط استاد فرهاد کامرانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و با حضور پرسنل درمان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار گردید.
19 بهمن 1393
بیست و یکمین شماره مجله بین المللی طب کار و محیط زیست با ارائه هفت مقاله پژوهشی از سوی متخصصین این حوزه چاپ شد.
11 بهمن 1393
محمد محمدزاده کارشناس مسئول واحد HSE بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران مقاله‌ای پیرامون بیماری های قلبی و عروقی ناشی از کار ارائه داده است که شرح آن را در زیر می‌خوانیم.
5 بهمن 1393
شنبه , 9 اسفند 1393 ب.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
19 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:11 حداکثر دما:25

اخبار
کنفرانسروز پرستاریااباصالح (عج) ادرکنیامام زمان(عج)