در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور در بهداشت و درمان گچساران، ضمن حضور در نشست صمیمی با مسئولان و کارکنان این مرکز، از بخش‌های مختلف درمانی بیمارستان نفت گچساران بازدید کرد.
13 ارديبهشت 1395
مراسم گرامی‌داشت روز کار و کارگر با حضور دکتر تندر و مسئولان ستادی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
12 ارديبهشت 1395
یک بیماری انگلی است که توسط یک یا چند تا از گونه های پلاسمودیوم ( یعنی ویواکس، مالاریه، اوال و فالسیپارم) به وجود می آید که این بیماری به صورت عفونت حاد، در بیشتر موارد وخیم، گاه طولانی و با ویژگی های تب متناوب همراه با حمله های دوره ای، کم خونی و بزرگی طحال و لرز خودنمایی می کندکه برخی علایم آن مشابه بیماری های ویروسی مانند سرماخوردگی است.
8 ارديبهشت 1395
همزمان با" هفته سلامت "، برنامه‌های متنوعی متناسب با شعار پیشگیری، درمان ، غلبه بر دیابت توسط بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران اجرایی شد.
5 ارديبهشت 1395
همزمان با اول اردیبهشت" هفته سلامت "، برنامه‌های متنوعی متناسب با شعار این هفته در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران آغاز و اجرایی شده است.
4 ارديبهشت 1395
همکاران مددکار بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، به مناسبت میلاد امام علی(ع) و روز مددکاری توسط مسئولان این مرکز مورد تجلیل قرار گرفتند.
2 ارديبهشت 1395
وزیر نفت پذیرش نشدن بانوان را در دانشگاه صنعت نفت در دولت دهم تاسف آور دانست و گفت: خانمها نسب به آقایان وظایف خود را در شرائط برابر دقیق تر، مسئولانه تر و سالمتر انجام می دهند.
1 ارديبهشت 1395
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران از اجرای ده‌ها برنامه متناسب با شعار هفته سلامت متنوع ویژه هفته سلامت در این مرکز خبر داد.
30 فروردين 1395
همکاران واحد آزمایشگاه بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، در مراسمی باحضور دکتر تندر و مسئولان ستادی و به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی مورد تجلیل قرار گرفتند.
30 فروردين 1395
هموفيلی نوعی بيماری ارثی است كه در آن خون در محل بريده شده بند نمی آيد و اين بيماری بيشتر در افراد مذكر مشاهده می شود.
28 فروردين 1395
چهار شنبه , 16 ارديبهشت 1395 ق.ظ
 
نظر سنجی
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اخبار
حضرت مهدی(عج)آنفولانزاهرم غذایی
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.