در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در پیامی، فرارسیدن عید سعید فطر را به پرسنل و خانواد‌های بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران تبریک گفت.
6 امرداد 1393
نشست هماهنگی موسی اسدزاده سرپرست جدید واحد روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در نخستین روز کاری با پرسنل این واحد به منظور هماهنگی در ارائه بهتر امور و فعالیت‌های روابط عمومی برگزار شد.
5 امرداد 1393
کلاس‌های آموزشی مهارت‌های فرزندپروری در مرکز مشاوره و بهداشت روان صنعت نفت گچساران آغاز شد.
5 امرداد 1393
طی حکمی از سوی دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، موسی اسدزاده به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران منصوب و مراسم معارفه ایشان در محل دفتر روابط عمومی برگزار شد.
4 امرداد 1393
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به همراه رئیس بیمارستان، مسئول طب صنعتی و مدیر پرستاری بیمارستان به مناسبت 2 مرداد ماه روز فیزیوتراپی، با مراجعه به این واحد این روز را به مسئول و پرسنل فیزیوتراپی گچساران تبریک گفتند.
1 امرداد 1393
لاله علیپور کاردرمان توانمند مرکز مشاوره روان صنعت نفت گچساران طی مقاله‌ای علمی آموزشی به معرفی کاردرمانی ذهنی و روانی کودکان پرداخته است.
30 تير 1393
واحد درمان غیرمستقیم و امور بیمه‌گری بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران توانسته در دو سال اخیر خدمات مطلوب و کم نظیری را به خانواده بزرگ صنعت نفت گچساران ارائه دهد.
29 تير 1393
دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با صدور پیامی، انتصاب دکتر حبیب‌الله سمیع مدیرعامل جدید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را تبریک گفت.
23 تير 1393
دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با صدور پیامی از خدمات دکتر محمدجواد کیان مدیرعامل پیشین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر کرد.
22 تير 1393
بیمارستان صنعت نفت گچساران توانست در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با کسب بیشترین امتیاز رتبه نخست بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بیمارستان‌های دوستدار کودک را کسب کند.
21 تير 1393
چهار شنبه , 9 امرداد 1393 ب.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
46 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:30 حداکثر دما:47

اخبار
امام زمانصلواتکنفرانسرمضان1ماه رمضان و حضرت مهدی(عج)ماه رمضان2عیدفطر