در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
کنفرانس علمی و آموزشی با موضوع درمان ریشه و عصب‌کشی در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
18 دی 1395
پزشک متخصص روانشناسی با تأکید بر اهمیت به سرمایه‌های روانشناختی سازمان گفت: اگر سرمایه‌های روانشناختی افراد در یک سازمان بالابرود، افراد احساس زندگی بهتری در زمینه شغلی و متعاقباً در زندگی خانودگی می‌کنند.
18 دی 1395
متخصصان تغذیه توصیه می کنند، برای پیشگیری از بیماری های غیرواگیر مانند پرفشاری خون، دیابت ، چربی خون بالا، چاقی و اضافه وزن از همین امروز شروع کنید، فردا دیر است و با توجه به تغییر آب و هوا، غذا و کشاورزی هم باید تغییر کند.
11 دی 1395
حوادث و بلایای طبیعی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی‌ها برای زندگی بشر بوده و پنجم دی ماه مصادف با واقعه زلزله بم در تقویم رسمی کشور روز ملی ایمنی در برابر زلزله نامگذاری شده‌است.
5 دی 1395
نهمین نشست سراسریِ روابط‌عمومی‌های صنعت نفت با شعار «هنر هشتم در فضای سوم» به میزبانیِ شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی ایران در محل پالایشگاه بندرعباس برگزار شد.
27 آذر 1395
21 آذر 1395
ایدز یك مشكل بهداشتی نیست ، بلكه یك مشكل اجتماعی و فرهنگی است كه مسائل اقتصادی را نیز بدنبال دارد، لازم است همه سازمان های دولتی، غیر دولتی و مردم در امر كنترل و پیشگیری از بیماری با هم همكاری و مشاركت نمایند.
17 آذر 1395
کنفرانس آموزشی با موضوع " تکریم ارباب رجوع" توسط شهربانو فریحی روانشناس ارشد مرکز مشاوره و بهداشت روان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
13 آذر 1395
بسیجیان پایگاه والفجر بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در همایش بزرگ هفته بسیج با عنوان مدافعان حرم حضور فعال داشتند.
6 آذر 1395
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و فرمانده پایگاه والفجر این مرکز، با ارسال پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان تبریک گفت.
4 آذر 1395
سه شنبه , 5 بهمن 1395 ب.ظ
 
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در حوزه دندانپزشکی چیست؟
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اخبار
طرح گسترش درمان غیرمستقیم
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.