در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
رئیس روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: تلاش مضاعف مجموعه کارکنان اداری و درمانی در راستای ارتقای سطح خدمات‌رسانی به خانواده بزرگ صنعت نفت همواره مورد تأکید است.
25 آبان 1393
مدیران ستادی سازمان بهداشت و درمان ضمن بازدید از بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در نشستی صمیمی با پرسنل این منطقه به گفت‌و‌گو پرداختند.
24 آبان 1393
با راه‌اندازی و افتتاح کلینیک دندانپزشکی بهداشت و درمان نفت گچساران تحولی چشم‌گیر در ارائه خدمات دندانپزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران صورت گرفته است.
21 آبان 1393
به مناسبت روز رادیولوژی از پرسنل بخش رادیولوژی بهداشت و درمان نفت گچساران تقدیر شد.
19 آبان 1393
کنفرانسی علمی و آموزشی با موضوع سلامت روان و محیط کار توسط دکتر پاکروان نژاد متخصص اعصاب و روان و با حضور کارمندان اداری و درمانی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
19 آبان 1393
همزمان با آغاز ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، مراسمات عزاداری و زیارت عاشورا همراه با سخنرانی روحیانیون معزز در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
11 آبان 1393
همزمان با آغاز ماه محرم ، مراسمات عزاداری و زیارت عاشورا در بهداشت و درمان نفت گچساران برگزار شد.
11 آبان 1393
کنفرانسی علمی و آموزشی با موضوع برخورد دوران نوجوانی توسط دکتر پاکروان‌نژاد متخصص اعصاب و روان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و با حضور کارکنان بخش‌های مختلف اداری و درمانی در سالن کنفرانس بیمارستان نفت برگزار شد.
10 آبان 1393
سمینارهایی با موضوع بهداشت روان توسط مشاوران مرکز مشاوره بهداشت روان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
6 آبان 1393
به مناسبت هفته بهداشت روان که با شعار جهانی مراقبت از بیماران اسکیزوفرنی نام‌گذاری گردید، برنامه‌ها و کنفرانس‌های متعددی برای دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان برگزار شد.
1 آبان 1393
دوشنبه , 3 آذر 1393 ق.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: نیمه ابری
18 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف تا قسمتی ابری
حداقل دما:14 حداکثر دما:26

اخبار
کنفرانسستاد اقامه نمازامام زمان(عج)