در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
کنفرانس آموزشی تغذیه با شیر مادر با حضور پرستاران ، ماماها و پرسنل درمان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و توسط فروزان نارکی کارشناس مامایی در سالن کنفرانس بیمارستان نفت گچساران برگزار شد.
25 فروردين 1393
به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک، مراسم گرامیداشت این روز با حضور دکتر تندر در کلینیک دندانپزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
24 فروردين 1393
به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک، مراسم گرامیداشت این روز با حضور دکتر تندر در کلینیک دندانپزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد
24 فروردين 1393
دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در پیامی به مناسبت روز 23 فروردین روز دندانپزشک، این روز را به جامعه دندانپزشکی تبریک گفت.
23 فروردين 1393
هپارین یک گلیکوزآمینوگلیکان بسیار سولفاته است که به عنوان یک داروی ضدانعقاد تزریقی استفاده می شود.هپارین یک مولکول زیستی طبیعی است که بطور مصنوعی نیز ساخته می شود. هپارین بیشترین چگالی بار منفی را در بین مولکول های زیستی شناخته شده دارد.
20 فروردين 1393
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
19 فروردين 1393
در نشستی با حضور اعضای کمیته سلامت بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، برنامه های هفته سلامت این مرکز تشریح شد.
19 فروردين 1393
بهداشت و درمان و مراکز درمانی و بهداشتی تنها مکان هایی هستند که انتقال و سرایت بیماری از شخص به شخص دیگر و یا از یک بیمار در بین مراجعین به پرسنل درمانی درصد بالاتری را به خود اختصاص می دهد.
18 فروردين 1393
رئیس واحد تدارکات کالای بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران گفت: کالاها و تجهیزات پزشکی مورد نیاز بهداشت و درمان مطابق با نیازها واحدهای مختلف و بر اساس اولویت خریداری می شود.
17 فروردين 1393
دکتر محسن تندر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران باحضور در بخش های مختلف اداری و درمانی ضمن دیدار و گفت و گو با پرسنل، سال نو را به آنان تبریک گفت.
17 فروردين 1393
چهارشنبه , 3 ارديبهشت 1393 ب.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
30 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:23 حداکثر دما:36

اخبار
دانش اموزامام زمانروز زنبهداشتپیاده رویروزدندانپزشکشعار هفته سلامت