در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
گرامیداشت روز جهانی ماما در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با حضور دکتر تندر و مسئولان ستادی در واحد مامایی این مرکز برگزار شد.
18 ارديبهشت 1395
16 ارديبهشت 1395
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و هیئت همراه گفت: پرسنل پرتلاش بهداشت و درمان صنعت نفت در همه شرایط کمبود تجهیزات و امکانات به بهترین شکل ممکن به ارائه خدمات می‌پردازند.
15 ارديبهشت 1395
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: بودجه تکمیل بیمارستان 64 تخت‌خوابی نفت گچساران در هیئت مدیره شرکت ملی نفت به تصویب رسیده و به زودی شاهد بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود
15 ارديبهشت 1395
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران گفت: معاینات دوره‌ای کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در سال 94 با ضریب پوششی بالای 98 درصد انجام شد و این مرکز توانست رتبه نخست در سایر مناطق نفت‌خیز جنوب راکسب کرده و از رتبه 20 به رتبه 3 صعود نماید.
15 ارديبهشت 1395
دکتر حبیب‌اله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور در بهداشت و درمان گچساران، ضمن حضور در نشست صمیمی با مسئولان و کارکنان این مرکز، از بخش‌های مختلف درمانی بیمارستان نفت گچساران بازدید کرد.
13 ارديبهشت 1395
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور در بهداشت و درمان گچساران، ضمن حضور در نشست صمیمی با مسئولان و کارکنان این مرکز، از بخش‌های مختلف درمانی بیمارستان نفت گچساران بازدید کرد.
13 ارديبهشت 1395
مراسم گرامی‌داشت روز کار و کارگر با حضور دکتر تندر و مسئولان ستادی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
12 ارديبهشت 1395
یک بیماری انگلی است که توسط یک یا چند تا از گونه های پلاسمودیوم ( یعنی ویواکس، مالاریه، اوال و فالسیپارم) به وجود می آید که این بیماری به صورت عفونت حاد، در بیشتر موارد وخیم، گاه طولانی و با ویژگی های تب متناوب همراه با حمله های دوره ای، کم خونی و بزرگی طحال و لرز خودنمایی می کندکه برخی علایم آن مشابه بیماری های ویروسی مانند سرماخوردگی است.
8 ارديبهشت 1395
همزمان با" هفته سلامت "، برنامه‌های متنوعی متناسب با شعار پیشگیری، درمان ، غلبه بر دیابت توسط بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران اجرایی شد.
5 ارديبهشت 1395
دوشنبه , 10 خرداد 1395 ب.ظ
 
نظر سنجی
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اخبار
حضرت مهدی(عج)آنفولانزاهرم غذاییاعیاد شعبان
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.