در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
کنفرانس علمی و آموزشی با موضوع دیابت توسط دکتر غضنفری و با حضور پرسنل درمان در بهداشت ودرمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
28 آبان 1393
رئیس بازرسی و پیگیری شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد در حوزه‌های مختلف از سیاست‌های مهم و مورد تأکید سازمان است.
25 آبان 1393
رئیس روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: تلاش مضاعف مجموعه کارکنان اداری و درمانی در راستای ارتقای سطح خدمات‌رسانی به خانواده بزرگ صنعت نفت همواره مورد تأکید است.
25 آبان 1393
مدیران ستادی سازمان بهداشت و درمان ضمن بازدید از بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در نشستی صمیمی با پرسنل این منطقه به گفت‌و‌گو پرداختند.
24 آبان 1393
با راه‌اندازی و افتتاح کلینیک دندانپزشکی بهداشت و درمان نفت گچساران تحولی چشم‌گیر در ارائه خدمات دندانپزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران صورت گرفته است.
21 آبان 1393
به مناسبت روز رادیولوژی از پرسنل بخش رادیولوژی بهداشت و درمان نفت گچساران تقدیر شد.
19 آبان 1393
کنفرانسی علمی و آموزشی با موضوع سلامت روان و محیط کار توسط دکتر پاکروان نژاد متخصص اعصاب و روان و با حضور کارمندان اداری و درمانی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
19 آبان 1393
همزمان با آغاز ماه عزاداری سید و سالار شهیدان، مراسمات عزاداری و زیارت عاشورا همراه با سخنرانی روحیانیون معزز در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزار شد.
11 آبان 1393
همزمان با آغاز ماه محرم ، مراسمات عزاداری و زیارت عاشورا در بهداشت و درمان نفت گچساران برگزار شد.
11 آبان 1393
کنفرانسی علمی و آموزشی با موضوع برخورد دوران نوجوانی توسط دکتر پاکروان‌نژاد متخصص اعصاب و روان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و با حضور کارکنان بخش‌های مختلف اداری و درمانی در سالن کنفرانس بیمارستان نفت برگزار شد.
10 آبان 1393
شنبه , 8 آذر 1393 ق.ظ
نظر سنجی

وضعیت کنونی: نیمه ابری
17 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:11 حداکثر دما:21

اخبار
کنفرانسستاد اقامه نمازامام زمان(عج)